Modele te flokeve 2018

Trendi i 2018 janě apsolutisht flokët e shkurta. Flokër e Prera MBI supe një ngjyrëshe APO të përziera janě shumë Trendi, reflektojnë ëmbëlsi, Sharm dhe elegancë. Ngjyrosja e flokëve shpeshherë Mund të jetë Vendim i vështirë për t`u ndërmarrë. Dhe përderisa Vitet e kaluara Kemi parë të bëhen Trend ngjyra të ndryshme të flokëve, viti 2018 do të jetë vit i ngjyrës më të relaksuar të flokëve. Ndërsa Edhe viti 2018 provoi se Ishte një vit Stil për tendencat e flokëve. Siç duket Trendet për vitin 2018 janě më Pak drastike SESA ç`mund të supozoni. Ngjyrat e pasura si e kuqja e thellë dhe e kaltra e mbyllur do të jenë ideale për Brunet dhe zeshkanet të cilat do të dëshirojnë të provojnë diçka ndryshe, transmeton telegrafi. Viti 2018 do te jete i pasur me ngjarje Duke filluar nga Royal mariage për princ Harry dhe Meghan Markle dhe shume te Tjera. Por, cilat do te jene trendët për sa i përket modeleve te flokëve për 2018? Më poshtë i keni këto trende të cilat do ta pushojnë vitin 2018, ndërsa nëse dëshironi të ndryshoni diçka vitin tjetër, ndoshta duhet t`IA filloni nga flokët! /Telegrafi/nëse kaçurrelat tuaja janě të dendura dhe me shumë volum, të Holla ose të çuditshme, MOS u shqetësoni PASI ATO janě të bukura Gjithmonë! Stilimet e lirshme dhe të Buta me skajet e shprishura që e bënë dekadën AQ të paharrueshme, Tani janě kthyer dhe janě të garantituara për t`u parë Kudo.

Pavarësisht modelit, ngjyrës e gjatësisë së flokëve tuaj, bëhuni gati për t`u frymëzuar nga këto 22 MODELE flokësh. Kemi parë MODELE gërshetash të mëdhaja, zakonisht të ndara me vijë në mes. Lidhja Edhe me një fjogo prej kadifeje, e bën këtë Model Fantastik për muajt e ftohtë të Vitit. Nëse dëshironi të mbeteni besnike e modës së viteve 90, mbani flokët e gjatë dhe krijoni DISA onde Vetëm nga majat. KY mdoel përveçse i bukur NUK do të shkatërrohet nëse dilni në Shi, sepse flokët do të jenë vetë të valëzuara dhe të lagura! Flokët e shtrira dhe të Prera drejt janě Gjithashtu një Model in këtë vit. Lexo Edhe: Tendencat per Modelet dhe ngjyrat e flokeve per Kete vit KY NUK është një stilim Vetëm për Modelet e Victoria`s secret. Kushdo Mund ta përdorë até tashmë. KY është një nga Modelet Retro, i risjellë në kohët moderne. Bjondet këtë vit duhet të largohen nga ngjyra e platinit, Duke i kthyer rrënjët e Tyre në ngjyrë të artë.

Ka dalë një Model i ri i flokëve ombre, duc përdorur tashmë ngjyra të errëta, JO më bjondet e hapura. Nëse keni flokë te Lyer me tekniken`ombre`, e CILA ka qenë një ndër ngjyrat me « in » të 2017 për këtë vit duhet t`i Thoni lamtumirë.

Ecrit par